BluebirdDesign nie tylko plakaty na ścianę…

0
1353
BluebirdDesign nie tylko plakaty na ścianę…

 

Plakaty zdobią ściany wielu mieszkań. Ich użytkowników przekonuje łatwość montażu (nie trzeba używać ani kleju, ani wiertarki), możliwość łatwej wymiany dzieła zdobiącego ścianę oraz niewysoka cena. W tym artykule postaramy się przedstawić czołowego, polskiego projektanta plakatów- BluebirdDesign.

Plakaty na ścianę na każdą okazję.

Projektanci BluebirdDesign stworzyli unikalną ofertę plakatów zawierającą kilka godnych uwag kategorii. Do najfajniejszych z nich należą: plakaty mapy, przedstawiające rycinę wybranego przez Klienta miasta, plakaty przepełnione motywami zapierającymi dech w piersiach widoków natury, czy plakaty abstrakcyjne ukazujące ciekawą sztukę do zdobienia Twoich ścian. Każdy z plakatów wykonany jest na profesjonalnym papierze fotograficznym, o dużej sztywności (nawet do 250 g). Wydruk prowadzony jest na maszynach, które z powodzeniem pracują w zakładach fotograficznych. Daje to gwarancje wiernego oddania barw, przejść tonalnych oraz kontrastu w każdym plakacie.

BluebirdDesign- również samoprzylepne tapety.       

BluebirdDesign tworzy również niesamowite tapety samoprzylepne do ozdobienia ściany w każdym niemal pomieszczeniu. Nasze plakaty przestawiają bardzo modne motywy florystyczne, ale również wzory odpowiednie dla dzieci, czy do wykorzystania komercyjnego. Nasz tapety samoprzylepne (ale również wykonane na tradycyjnej fizelinie) wydrukowane są na maszynach posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania wewnątrz budynku, nawet w otoczeniu dzieci, czy w szpitalach. Tapety samoprzylepne wykazują się dużą łatwością aplikacji. Użytkownik nie musi wykazywać się dużą wiedzą w celu ich samodzielnej instalacji.

Wiszące plansze- designerski hit.

BluebirdDesign produkuje również designerskiego plansze, które upiększą każde mieszkanie, pokój, czy biuro. Plansza taka zadrukowana jest na płótnie malarskim- canvasie. W górnej oraz w dolnej części znajdują się drewniane listwy, które usztywniają taką planszę oraz umożliwiają jej zawieszenie na ścianie. Plansze dostarczane są w formie gotowej do zawieszenia, nie trzeba się martwić o ich specjalną oprawę (nie są konieczne ramy, czy antyramy).

Plakaty do pokoju dziecięcego

 

Każda z nas z pewnością chce aby nasze maluchy miały jak najlepsze warunki do spędzania czasu

wolnego w swoim pokoiku dlatego pozwólmy wybrać dziecku dekoracje do swojego królestwa z

pewnością wybór będzie najlepszy z możliwych. Lato zbliża się wielkimi krokami można więc

odświeżyć pokoje naszych pociech. Będzie to również doskonała okazja do spędzenia czasu wspólnie

przy aranżacji. Różnorodne motywy roślinne, zwierzęce świetnie sprawdzą się w takim pokoju

malucha ale również śmieszne napisy czy kolorowe grafiki. Warto pomyśleć aby wystrój wnętrze w

pokoju naszego malucha służył na dłużej. Dlatego nie zawsze trzeba wybierać plakaty z kategorii

dziecięcej. Plakaty są prostym i efektownym rozwiązaniem w dekoracji, oszczędzą nam czasu na

remonty oraz są korzystne finansowo. Jeśli więc chcesz odświeżyć pokój swojego dziecka wystarczy

zawiesić kilka plakatów na ścianie, można je zmieniać co jakiś czas aby zaciekawić malucha.

 

 

BluebirdDesign- Twój sklep z plakatami.

Sklep z plakatami BlubirdDesign działa na polskim rynku już od wielu miesięcy. Swoim Klientom oferujemy ekspresowe terminy realizacji, sprawdzoną jakość, ekologiczny i neutralny dla zdrowia plakat. Urządź swoje mieszkanie razem z nami!