Fotel czy pufa? Jak odpoczywać w domu?

0
7016
Fotel czy pufa - Jak odpoczywać w domu.

Pufa dla dzieci już dawno podbiła ich serca. Możliwość swobodnego wyłożenia się na niej całym ciałem i zanurzenia z przyjemnym w dotyku materiale z pewnością miała na to duży wpływ. Pytanie czy fotel worek lub pufa sako to produkty przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Wydaje się, że mogą one stanowić ważną alternatywę dla wypoczynku na kanapie lub tradycyjnym fotelu. 

Miękkie pufy – nie tylko dla dzieci

Fotel pufa to dla dzieci świetna odskocznia od twardej ławki i krzesełka, w których siedzą one co najmniej kilka godzin dziennie. Z reguły przyjmują w nich nieprawidłowe postawy, krzywią kręgosłupy, obciążają szyje i barki. Pufy do siedzenia czy pufy do leżenia w domu to sposób na zdrowszą wersję leniuchowania. Po pierwsze, fotel sako dostosowuje się do kształtu ciała człowieka, stymuluje także wygodny i delikatny ruch mięśni przykręgosłupowych, które są niezwykle ważne dla naszej codziennej postawy. Ruch, do którego skłania pufa xl, to także korzyści dla naszego mózgu. Ruch ten sprzyja bowiem budowaniu się nowych połączeń neuronalnych.

W przypadku dorosłych tych korzyści nie będzie aż tak wiele – o szybkim przyroście nowych połączeń neuronalnych w pewnym wieku musimy już zapomnieć. Natomiast odpoczynek dla kręgosłupa pufa gamingowa zapewnia w 100%. Podobnie jak w przypadku dzieci odreagowujących siedzenie na twardym krzesełku, tak dorośli na fotelu sako mogą się prawdziwie zregenerować.

Fotel pufa – wygoda i relaks

Pufa dla gracza playstation to świetne rozwiązanie. Od razu lepiej się gra, można się położyć albo grać w pozycji pół-leżącej. Worek do siedzenia to z kolei alternatywa dla kanapy i możliwość oglądania programu telewizyjnego z wybranego przez siebie miejsca w salonie. Chcesz się nieco odłączyć od pozostałych i w spokoju poczytać książkę? Pufę do siedzenia łatwo przenieść, a do tego budują one wokół Ciebie naturalną barierę.

Pufa do siedzenia – design w Twoim domu

Pufa xxl, worek do leżenia czy sako pufy – wszystkie one charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, minimalistycznym designem i jakością wykonania. Dzięki temu, w której części domu lub mieszkania by się nie znalazły, do każdej będą pasować. Nie kłócą się z bardziej tradycyjnym wystrojem, z kolei idealnie wręcz pasują do minimalistycznych stylizacji.

Worki do siedzenia – magia personalizacji

Już dawno pożegnaliśmy czasy, kiedy w sklepach królowała wyłącznie szara pufa. Dzisiaj praktycznie każdy worek sako, pufy sako, pufy gamingowe można spersonalizować. To ty wybierasz kolor swojej pufy do leżenia. Decyduje jaki kolor ma mieć zamek w pufie worku. To wszystko sprawia, że pufy są idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Sprawdź najbliższy sklep z pufami.