Na święta choinka musi być! Dlaczego warto zdecydować się na sztuczną choinkę?

0
10114
Na święta choinka musi być! Dlaczego warto zdecydować się na sztuczną choinkę

Dla wielu jedną z nieodłącznych aktywności przy okazji Bożego Narodzenia jest kupowanie choinki. Nie ma co jednak ukrywać, że nie zawsze jest to przyjemna rzecz – co rok trzeba wydawać pieniądze, męczyć się z transportem drzewka do domu, dopasowywaniem go do stojaka, potem ze sprzątaniem opadniętych igieł. Rozwiązaniem jest sztuczna choinka FairyTrees – jednorazowy zakup, który posłuży wiele lat, dbając o Twój komfort i oszczędzając Twój czas w tym nierzadko gorącym okresie świąt.

Sztuczne choinki – z dbałością o jakość

Podstawowym materiałem, z którego robione są choinki sztuczne, jest PVC. To właśnie z samogasnącej folii PVC wykonane są igiełki. Materiał ten charakteryzuje się pełną odpornością na wilgoć czy wodę oraz czyszczenie środkami chemicznymi, ponadto nie odbarwia się i nie odkształca pod wpływem promieni UV. W modelach Premium znaczna część igieł jest z kolei z termoplastycznego tworzywa – poliuretanu (PU) – dzięki czemu wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Ponadto te modele wyposażone są w łatwo rozkładalny, drewniany stojak z opatentowanym systemem mocowania go na drzewku.

W najbardziej niestandardowym drzewku w asortymencie, jakim jest choinka na pniu, dolna część (kształtem przypominająca doniczkę okrytą jutowym płótnem) jest wykonana z kompozytu, który odpowiada za stabilność dekoracji. Z kolei sam pień jest w pełni naturalny – można nawet dostrzec na nim pozostałości po obciętych gałązkach czy ślady żywicy.

Bogaty świat sztucznych choinek

FairyTrees ma w swojej ofercie również mniej tradycyjnie wyglądające choinki bożonarodzeniowe. Jedną z nich jest wspomniana wyżej choinka w doniczce, innymi są wersje Premium Jodła Alpejska i Świerk Królewski. Oprócz tego dostępne są także wersje Slim standardowych drzewek. Ich gałęzie są krótsze (szczególnie u dołu), dzięki czemu choinki są smuklejsze – przede wszystkim pozwala to zmniejszyć ich szerokość nawet o kilkadziesiąt centymetrów (bez zmniejszania wysokości), dlatego można je postawić w mniejszych, ciaśniejszych pomieszczeniach.

Niektóre modele choinek ozdobione są sztucznym śniegiem. Gałęzie ośnieżone mogą być na niemal całej swojej długości bądź tylko na końcówkach. Śnieg wykonywany jest z puchu z bawełny naturalnej lub srebrnobiałej masy perłowej. Ponadto w niektórych modelach występują ozdoby w postaci prawdziwych, naturalnych szyszek przyczepionych na gałązkach.

Niepowtarzalna atmosfera świąt

Pięknie udekorowany dom, spędzanie czasu z rodziną, cieszenie się wolnymi dniami i odpoczynkiem – to charakterystyczne elementy Bożego Narodzenia. Na świąteczną atmosferę składa się wiele czynników, w tym ozdoby, które potrafią doskonale wzmagać ten magiczny klimat. Sztuczna choinka FairyTrees może stać się kluczowym elementem dekoracyjnym w każdym domu – w ten sposób głosuje się portfelem za ograniczeniem niepotrzebnej wycinki drzew. Ponadto łatwiej ją przystroić niż naturalne drzewka. W tym zadaniu bardzo dobrze sprawdzają się świąteczne dekoracje od FairyTrees: lampki choinkowe LED, bombki oraz girlandy i szyszki. Zarówno wszystkie modele choinek, jak i ozdoby oferowane są w sklepie internetowym Jumbo Shop.