Nowoczesna suszarka BEKO do prania – jaką wybrać?

0
1023
Nowoczesna suszarka BEKO do prania – jaką wybrać?

Producenci sprzętów AGD stale udoskonalają proponowane przez siebie rozwiązania, tak by ich użytkownicy mogli zaoszczędzić jak najwięcej czasu na wykonywaniu codziennych obowiązków. Świetnym przykładem doskonale zaprojektowanych urządzeń, które mogą znacznie ułatwić życie, są wyjątkowe suszarki BEKO do prania. Już od dawna tego typu sprzęty nie są uważane za zbędny luksus, a za element podstawowego wyposażenia domu i mieszkania. Jak wybrać odpowiedni model, który spełni wszystkie oczekiwania? Sprawdź, czym, kierować się podczas zakupu suszarki!

Dlaczego warto kupić suszarkę do prania?

Żmudne rozwieszanie prania to nie tylko strata czasu. Mokre ubrania trzeba rozwieszać na sznurach lub stojących suszarkach – to zabiera sporo miejsca. W lecie można suszyć pranie na zewnątrz, jednak przy gorszej pogodzie, a szczególnie w zimie, jedynym rozwiązaniem pozostaje rozwieszenie go wewnątrz pomieszczeń. Wilgoć unosząca się przez to w powietrzu wpływa na rozwój grzybów i bakterii, co może źle wpływać na zdrowie domowników. Dlatego też tak wiele osób decyduje się na zakup nowoczesnej suszarki. Modele marki BEKO suszą pranie błyskawicznie, pozostawiając je gotowe do schowania w szafie. Czy potrzeba więcej argumentów?

Innowacyjne technologie w suszarkach BEKO do prania

Podstawą w przypadku nowoczesnych sprzętów AGD jest komfort ich użytkowania. Każda suszarka BEKO do prania została zaprojektowana tak, by miała kompaktowy rozmiar, a równocześnie dzięki ergonomicznemu bębnowi mieściła wsad o wadze od 7 do 9 kg. Zwróć uwagę na ten parametr podczas zakupu modelu dla siebie.

Wszystkie proponowane przez markę modele są kondensacyjne, co oznacza, że w czasie pracy skraplają i odprowadzają parę wodną do specjalnego zbiornika. Taki system sprawia, że działają niezwykle wydajnie. Dodatkowo część urządzeń wyposażona jest w nowoczesny silnik inwerterowy, który pracuje cicho i bardzo szybko.

Energooszczędność i wygoda

W zależności od tego, czego dokładnie oczekujesz od suszarki BEKO do prania, dobierz mniej lub bardziej zaawansowany model. Poszczególne propozycje marki różnią się od siebie zastosowanymi udogodnieniami. Na wygodę użytkowania suszarek tego producenta wpływają takie rozwiązania jak:

  • duży wyświetlacz LCD,

  • system czujników, dzięki którym urządzenie dostosowuje sposób działania do rodzaju prania,

  • zmiana kierunku ruchu bębna, dzięki czemu na tkaninach powstaje mniej zagnieceń,

  • wiele programów suszenia dostosowanych do różnych rodzajów materiałów.

Dzięki zastosowaniu pompy ciepła suszarki BEKO są energooszczędne – mają klasy energetyczne od A+ do nawet A+++. W zależności od tego, jak często planujesz suszyć pranie w ten sposób i jak bardzo zależy Ci na oszczędzaniu energii elektrycznej, wybierz odpowiedni model.

Funkcje parowe

Opcją bardzo cenioną przez użytkowników jest SteamTherapy. Można znaleźć ją w niektórych modelach suszarek BEKO do prania. Jeśli zależy Ci na dodatkowym odświeżeniu ubrań i łatwiejszym prasowaniu, zwróć uwagę czy urządzenie, które planujesz kupić, zostało w nią wyposażone. Dzięki wykorzystaniu pary:

  • tkaniny zyskują przyjemny zapach, a wszystkie nieprzyjemne wonie zostają skutecznie usunięte,

  • ubrania stają się podatniejsze na prasowanie,

  • materiały po wyjęciu z bębna są mniej pogniecione.

W ten sposób suszenie prania staje się jeszcze łatwiejsze, a późniejsze prasowanie zabiera mniej czasu, o ile w ogóle jest konieczne!

Postaw na nowoczesne rozwiązania – oszczędzaj czas i siły z suszarką BEKO do prania!

W sklepie Neonet znajdziesz szeroki wybór sprzętu AGD najwyższej klasy, w tym również suszarki BEKO. Sprawdzą się one do każdego prania – niezależnie od tego, czy chcesz wysuszyć pościel, bardzo delikatne ubrania czy koce. Możesz wybrać proste urządzenie wyposażone w podstawowe funkcje albo bardziej zaawansowany model z silnikiem inwerterowym lub opcją SteamTherapy. Dzięki specjalnemu łącznikowi suszarka nie zabierze wiele miejsca w domu – ustawisz ją nawet na pralce. Zapoznaj się z ofertą Neonet i specyfikacjami poszczególnych modeli, a później wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie!