Polska marka zdobywa rynek producentów grzejników dekoracyjnych

0
2456
Polska marka zdobywa rynek producentów grzejników dekoracyjnych

Nowoczesne wnętrza wymagają zastosowania nowatorskich rozwiązań, które będą dopełnieniem modernistycznego stylu aranżacji pomieszczeń. Mimo że styl ten kojarzony jest z minimalizmem oraz surowym wykończeniem, elementy dekoracyjne i użytkowe często przybierają formę artystycznych, ekstrawaganckich dodatków. Wśród aktualnych trendów panujących w branży, znaleźć można pomysły na urządzenie sypialni, pokoju dziennego, a nawet łazienki. Najpopularniejszy obecnie styl modernistyczny przejawia się nie tylko w wykończeniu frontów mebli czy dodatkowych dekoracji, w aranżacji wnętrz dużą role odgrywają także grzejniki. Szczególnie dużo do zaoferowania w tej kategorii ma polska marka Brem, która plasuje się na pozycji lidera wśród producentów grzejników o artystycznych kształtach.

Dekoracyjne grzejniki łazienkowe i pokojowe

Firma Brem, mimo że swoje korzenie ma w słonecznych Włoszech, przebojem zdobywa polski rynek. Marka ta wyróżnia się stosowaniem niestandardowych rozwiązań, które wpływają na estetykę i funkcjonalność grzejników, tworząc modernistyczne kształty kaloryferów. Brem aktywnie współpracuje z artystami i projektantami, którzy tworzą autorskie projekty grzejników, ze szczególnym naciskiem na walory dekoracyjne.

Współpraca z włoskim projektantem Steffano Soddu zapoczątkowała wypuszczenie na rynek kolekcji ekskluzywnych grzejników o geometrycznych kształtach. Artysta ten specjalizuje się w tworzeniu rzeźb i instalacji utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Obecnie na www.brem.pl można zapoznać się także z kolekcją grzejników, które są wynikiem pracy takich designerów jak Max Marra czy Luigi Brembilla. Owocem współpracy z tymi włoskimi projektantami, jest linia ekskluzywnych grzejników, takich jak Brem Oltre, Brem Confini, Brem Aree Eque czy Brem Clark.

Brema – Prostota i elegancja

Miłośnikom modernistycznych rozwiązań i nowoczesnego stylu wykończenia, z pewnością przypadnie do gustu ponadczasowy wygląd grzejników, geometryczne kształty oraz ponad 80 wersji kolorystycznych utrzymanych w macie i połysku. Główną cechą, wyróżniającą grzejniki Brema od tradycyjnych kaloryferów, jest bez wątpienia designerski kształt. Sprawia to, że na pierwszy rzut oka, grzejnik wygląda jak instalacja artystyczna, która powstała z dbałością o najdrobniejsze detale.

Różnorodność wzorów dostępnych w kolekcji sprawia, że grzejniki Brema znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Bogata gama kolorystyczna, nowoczesne wzornictwo i prawdziwie artystyczna forma wykonania wyróżnia produkty tej marki na arenie międzynarodowej. Firma stale się rozwija, podejmując współpracę z kolejnymi włoskimi projektantami, malarzami i rzeźbiarzami, dlatego z pewnością jeszcze nie jeden raz zaskoczy klientów ponadprzeciętnymi grzejnikami. Ze względu na tak artystyczne podejście do zwykłych elementów użytkowych, które znajdują się w każdym domu, marka stała się rozpoznawalna niemalże na całym świecie. Grzejniki Brema to z pewnością jeden z najgorętszych trendów w aranżacji wnętrz.