Villeroy & Boch Antheus- ponadczasowa kolekcja

0
1153
Villeroy & Boch Antheus- ponadczasowa kolekcja

Marka Villeroy & Boch znana jest ze swoich nietuzinkowych kolekcji. Jedną z nich jest kolekcja Antheus. To propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie ponadczasową klasę, wyrafinowany styl, niebanalny design. Antheus to linia, która nie podlega przemijającym trendom w modzie. Cechuje się przede wszystkim idealną formą. Została zaprojektowana przez Christiana Haasa, który ma na swoim koncie całe mnóstwo nagród

W kolekcji Antheus znajdziemy stylowe umywalki, które znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych łazienkach. Ogromnym atutem kolekcji jest uniwersalność. Jeśli stale zmieniające się trendy nie są dla nas, warto postawić na ponadprzeciętny design, który zawsze będzie w cenie. Dodatkowy plus, który wyróżnia markę Villeroy & Boch, to materiały. Wyróżniają się zarówno trwałością, jak i naturalnym pięknem. Kompozycji patronuje art déco i Bauhaus, czyli style, które swoje triumfy święciły w złotych latach 20. Chcąc urządzić swoją łazienkę w nieprzemijającym stylu, warto zdecydować się na wyposażenie z linii Antheus, czyli klasykę przyszłości.

Luksus na wyciągnięcie ręki

Kolekcja Antheus marki Villeroy & Boch to luksus, na który warto sobie pozwolić. Umywalki z tej serii udowadniają, że jest on namacalny i możemy go mieć na co dzień. Czym wyróżnia się ta ponadczasowa kolekcja? Przede wszystkim mamy do czynienia z czystymi liniami, ascetycznymi formami, którymi cechuje się ceramika łazienkowa. Warto uczynić ze swojej przestrzeni przytulne miejsce. Dzięki linii Antheus każdy element będzie najlepszej jakości. Jednocześnie kolekcja została tak wyważona, aby całość prezentowała się stylowo, bez zbędnego przepychu. Wiele elementów zostało wykonanych z wysokogatunkowej polerowanej stali szlachetnej.

Umywalki stojące na blacie doskonale prezentują się na marmurowej płycie. Do umywalek meblowych można dokupić specjalne szafki podumywalkowe i stelaże. Marka zadbała o to, aby każdy element łazienki był dopracowany w najmniejszym detalu. To dlatego ceramika łazienkowa przypomina doskonale oszlifowany diament. Wyposażenie łazienki jest nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim atrakcyjne. Każdy, kto ceni sobie niebywałą estetykę, będzie zachwycony. Dopracowano ergonomiczne kształty, materiały, a także wszelkie udogodnienia, które czynią z łazienki oazę wellness.

Ponadczasowa kolekcja Villeroy & Boch

Umywalki z kolekcji Antheus cechują się wyjątkowym szlifem wielościennym. Dodatkowym atutem jest modny matowy wygląd oraz najwyższa trwałość. Rozmiary umywalek zostały tak dopasowane, aby zapewniać większą przestrzeń. Są także łatwe w utrzymaniu w czystości, dzięki CeramicPlus. Materiał TitamCeram pozwala na tworzenie oryginalnych, filigranowych form we wzornictwie produktów łazienkowych. Kolekcja Antheus to synonim olśniewającej elegancji. Marka Villeroy & Boch udowodniła, że ceramika łazienkowa może być odzwierciedleniem klasycznych elementów sztuki nowoczesnej. Wykorzystano szlachetne materiały, geometryczne kontury à la art déco. A wszystko to spotyka się z niewymuszonym pięknem stylu Bauhausu. Szlif wielościenny, który jest bez wątpienia jedyny w swoim rodzaju, nadaje produktom lekkości. Jednocześnie sprawia, że lekko mienią się one w świetle. Każdy będzie oczarowany tym pięknem klasyki.

W kolekcji Antheus dostępne są dwie umywalki. Jedna z nich to nablatowa, zaś druga to meblowa z materiału TitanCeram. Elegancki szlif przypomina klasyczne kafelki z lat 20. XX wieku. Umywalki cechują się powierzchnią odporną na zanieczyszczenia z uszlachetnieniem CeramicPlus. Zdobyły nagrodę Red Dot Design Award 2018.