Sprzedaż mieszkań na Naramowicach

0
622

Mieszkasz w Poznaniu i jesteś akurat na ważnym etapie poszukiwania wymarzonego mieszkania? Rozważasz, czy zdecydować się na nowe mieszkanie od dewelopera, czy zainwestować w mieszkanie do remontu z rynku wtórnego? Przekonaj się, którą opcję wybrać. Podpowiadamy, jak wygląda sprzedaż mieszkań na Naramowicach, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic miasta Poznania. 

 

Naramowice – gdzie to jest?

Naramowice to jedna z dzielnic miasta Poznania, położona na północy w sąsiedztwie Winograd, Piątkowa, Moraska i Wilczego Młyna. Naramowice od innych dzielnic na terenie miasta wyróżniają się bliskością natury i zieleni, ciszą i spokojem, a jednocześnie dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta i doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

 

Co wyróżnia mieszkania na Naramowicach? 

Naramowice składają się głównie z nowych osiedli mieszkalnych oddanych do użytku w ostatnich latach przez znanych poznańskich deweloperów. Budowane na Naramowicach bloki mieszkalne są nowoczesne i bezpieczne. Ponadto są estetyczne, innowacyjne i komfortowe i powstają w zgodzie z naturą. 

 

Metraż nowych mieszkań jest duży, a większość lokali została zaprojektowana w taki sposób, żeby przez duże okna było można podziwiać naturę. Wiele rodzin i młodych par decyduje się na zakup mieszkania na Naramowicach, ponieważ jest to miejsce, w którym po prostu chce się żyć!

 

W ostatnich latach sprzedaż mieszkań na Naramowicach znacząco wzrosła. Kolejne rodziny wprowadzają się do nowo oddanych lokali, a infrastruktura pomocnicza, w postaci parków, przedszkoli i szkół, przychodni oraz sklepów stale się powiększa. Deweloperzy planują kolejne mieszkania, a miasto już rozpoczęło realizację największej i najważniejszej inwestycji dla Naramowic – tramwaju, który uzupełni i usprawni dotychczasową komunikację z centrum. 

 

Mieszkania na sprzedaż w Naramowicach

Na terenie poznańskich Naramowic działa wielu deweloperów. Większość z nich ma już ogromne doświadczenie w budowaniu lokali mieszkalnych na terenie miasta Poznania. Wśród firm, które oferują sprzedaż mieszkań na Naramowicach znajdziemy m.in.: Budimex, Trust, Ataner, Pekabud-Morasko Inwestycje, NovaForm, Agrobex, Duda Development. 

 

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Naramowicach rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jest kilka konkretnych osiedli, które obecnie cieszą się największą popularnością. Godne polecenia są z pewnością: Nove Olendry, Osiedle Jaśminowe, Osiedle Perspektywa, Karpia 25, Harmonia, Ecoria, Pod Klonami, Osiedle na Skraju Lasu. 

 

Zalety mieszkania na Naramowicach 

Zakup nowego mieszkania od dewelopera ma wiele korzyści. Warto je wszystkie przeanalizować zanim zdecydujemy się na zakup. Po pierwsze nowe mieszkanie ma większą wartość rynkową. Po drugie w nowym mieszkaniu urządzanie zaczynamy od zera – wszystko możemy zaplanować tak jak chcemy, nie mamy żadnych ograniczeń w urządzaniu wnętrz. Po trzecie banki przychylniej patrzą na kredytobiorców, którzy zaciągają swoje zobowiązania na poczet zakupu mieszkania u dewelopera. Jesteśmy wtedy zdecydowanie bardziej wiarygodni dla banku. 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą mieszkań na Naramowicach, koniecznie odwiedź stronę jednej z topowych inwestycji w tej części miasta: noveolendry.pl. Sprawdź jak wspaniałe może być Twoje mieszkanie!